رضایت مشتریان

طراحی ست اداری و اوراق شبکه چاپ اولین و تخصصی ترین وب سایت و مرکز طراحی و چاپ اوراق اداری در ایران با 40 سال سابقه ، ما مفتخریم که به رکورد بیش از 1000 مشتری دائمی در زمینه طراحی و چاپ با میزان رضایتمندی بالا در سراسر ایران دست یافته ایم . هدف این مجموعه کسب حداکثر رضایت مشتریان گرامی می باشد . مبنای این مجموعه از ابتدا : مشاوره رایگان / ارائه مقرون بصرفه ترین حالت سفارش ، طراحی حرفه ای و مدرن ، تا چاپ با کیفیت در کوتاه ترین زمان می باشد و ما گام به گام در محیطی دوستانه با مشتریان گرامی همراه خواهیم بود.

آیا اطمینان به سفارش اینترنتی و غیر حضوری است ؟

شبکه چاپ یا shprint.ir بیش از 40 سال سابقه و تخصص سفارشات به بیش از هزاران مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه چاپ بنابراین شما می توانید با اطمینان به صورت غیر حضوری سفارش دهید.

آیا سفارش می تواند به صورت مراجعه حضوری باشد؟

یک از روش ها به صورت مراجعه حضوری جهت مشاوره ، سفارش و دیدن نمونه کارها می باشد که از ساعت 9:30 الی 5:30 ساعت کاری این مجموعه می باشد که با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

آیا محدوده جغرافیای در سفارش مهم است ؟

سفارشات طراحی یا چاپ در این مجموعه می تواند در هر قسمتی از کشور ایران و کشور های همسایه باشد بدون محدودیت انجام بپذیرد و کلیه مکاتبات از طریق ایمیل و سامانه پیام کوتاه و تلفنی می باشد .

چگونه از وضعیت سفارشی طراحی و چاپ می‌‏توانم مطلع شوم؟

کلیه سفارشات در بازه زمانی مشخص شده توسط تیم طراحی و چاپ بر اساس نوع سفارش و حجم کار تعیین و از طریق ایمیل و سامانه پیام کوتاه و تلفن اطلاع رسانی می گردد.

در صورت عدم رضایت از طرح روال کاری چکونه خواهد بود ؟

در صورت عدم رضایت از طرح بصورت توافقی بدون افزایش هزینه تا 3 طرح اصلاح و تعویض خواهد شد تا به رضایت مشتری برسد.

مبلغ سفارش طراحی و چاپ را چگونه می‏‌ توانم پرداخت کنم ؟

مبلغ سفارشات را می توان از طریق کارت به کارت و یا بصورت حضوری واریز یا پرداخت نمود.

گارانتی رنگ و چاپ شامل چه مواردی است ؟

کلیه سفارشات چاپ اختصاصی که در این مجموعه طراحی شده باشد دارای گارانتی رنگ می باشند (بجز کارت ویزیت عمومی) در صورت تفاوت رنگ بیش از 7 درصد و تایید کارشناس چاپ تجدید چاپ خواهد شد.

پروسه سفارش طراحی و چاپ چند روز می باشد ؟

بصورت نرمال طراحی ست اداری کامل در 4 الی 5 روز کاری به اتمام می رسد و همچنین چاپ ست اداری کامل در 5 روز کاری به اتمام می رسد.