رضایت مشتریان

طراحی ست اداری و اوراق شبکه چاپ اولین و تخصصی ترین وب سایت و مرکز طراحی و چاپ اوراق اداری در ایران با 40 سال سابقه ، ما مفتخریم که به رکورد بیش از 1000 مشتری دائمی در زمینه طراحی و چاپ با میزان رضایتمندی بالا در سراسر ایران دست یافته ایم . هدف این مجموعه کسب حداکثر رضایت مشتریان گرامی می باشد . مبنای این مجموعه از ابتدا : مشاوره رایگان / ارائه مقرون بصرفه ترین حالت سفارش ، طراحی حرفه ای و مدرن ، تا چاپ با کیفیت در کوتاه ترین زمان می باشد و ما گام به گام در محیطی دوستانه با مشتریان گرامی همراه خواهیم بود.


شبکه چاپ یا shprint.ir بیش از 40 سال سابقه و تخصص سفارشات به بیش از هزاران مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه چاپ بنابراین شما می توانید با اطمینان به صورت غیر حضوری سفارش دهید.

یک از روش ها به صورت مراجعه حضوری جهت مشاوره ، سفارش و دیدن نمونه کارها می باشد که از ساعت 9:30 الی 5:30 ساعت کاری این مجموعه می باشد که با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

سفارشات طراحی یا چاپ در این مجموعه می تواند در هر قسمتی از کشور ایران و کشور های همسایه باشد بدون محدودیت انجام بپذیرد و کلیه مکاتبات از طریق ایمیل و سامانه پیام کوتاه و تلفنی می باشد .

کلیه سفارشات در بازه زمانی مشخص شده توسط تیم طراحی و چاپ بر اساس نوع سفارش و حجم کار تعیین و از طریق ایمیل و سامانه پیام کوتاه و تلفن اطلاع رسانی می گردد.

در صورت عدم رضایت از طرح بصورت توافقی بدون افزایش هزینه تا 3 طرح اصلاح و تعویض خواهد شد تا به رضایت مشتری برسد.

مبلغ سفارشات را می توان از طریق کارت به کارت و یا بصورت حضوری واریز یا پرداخت نمود.

کلیه سفارشات چاپ اختصاصی که در این مجموعه طراحی شده باشد دارای گارانتی رنگ می باشند (بجز کارت ویزیت عمومی) در صورت تفاوت رنگ بیش از 7 درصد و تایید کارشناس چاپ تجدید چاپ خواهد شد.

بصورت نرمال طراحی ست اداری کامل در 4 الی 5 روز کاری به اتمام می رسد و همچنین چاپ ست اداری کامل در 5 روز کاری به اتمام می رسد.