طراحی و چاپ دفترچه یا برگه یادداشت

انواع دفترچه یا برگه یادداشت برای بسیاری از افراد کاربرد دارد. به علاوه می‌توان با طراحی و چاپ دفترچه یا برگه یادداشت برای برند تجاری خود، از آن به عنوان ابزاری تبلیغاتی بهره برد. طراحی و چاپ دفترچه یا برگه یادداشت را در رنگ ها، طرح‌ها و ابعاد گوناگون در شبکه چاپ صورت می‌گیرد. شما می‌توانید از متریال گوناگونی مانند کاغذ کرافت، کاغذ تحریر، کتان و گلاسه برای طراحی و چاپ دفترچه یا برگه یادداشت استفاده کنید.


کاربرد دفترچه یا کاغذ یادداشت

بسیاری از سازمان‌ها و کسب‌وکارها اقدام به طراحی و چاپ دفترچه یا برگه یادداشت اختصاصی می‌نمایند. استفاده از رنگ‌های سازمانی و لوگوی برند تجاری در طراحی و چاپ دفترچه یا برگه یادداشت ، آن را به ابزاری مناسب برای تبلیغات و بازاریابی تبدیل می‌کند. دفترچه یادداشت اختصاصی برای برند شما هدیه تبلیغاتی مناسبی است که می‌توانید آن را در نمایشگاه ها، همایش‌ها و ... به افراد و مشتریان اهدا کنید. افراد به صورت روزانه از دفترچه یادداشت استفاده کرده و به این ترتیب به صورت ناخودآگاه برند شما در ذهن آنها ثبت خواهد شد. به این ترتیب شما با هزینه کم می‌توانید کسب‌وکار و محصولات خود را با طراحی و چاپ برگه یا دفترچه یادداشت تبلیغ کنید.


نکات طراحی دفترچه یا برگه یادداشت

اطلاعات خود مانند نام شرکت، لوگو، شماره تماس، آدرس را روی برگه یا دفترچه یادداشت چاپ کنید. اما ذکر این نکته ضروری است که لازم است فضای کافی و مناسب برای مخاطب باید در نظر گرفته شود. طراحی خلاق و استفاده از رنگ‌های زیبا و به‌خصوص رنگ‌های سازمانی شما برای مخاطبان جذابیت داشته و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.انواع صحافی مورد استفاده در طراحی و چاپ برگه یا دفترچه یادداشت

انواع صحافی‌هایی که برای طراحی و چاپ برگه یا دفترچه یادداشت استفاده می‌شود، شامل دو نوع سرچسب و سیمی می‌باشد. همچنین می‌توان برای طراحی و چاپ دفترچه یادداشت از انواع جلد استفاده کنید که برای آن می‌توان از طراحی‌های خلاقانه و خدمات تکمیلی چاپ مثل طلاکوب یا برجسته و ... استفاده کرد. در نوع سرچسب در قسمت بالای کاغذهای یادداشت، از نوعی چسب مخصوص استفاده می‌شود. در این مدل صحافی، کاغذها به راحتی جدا می‌شوند. در نوع دوم یعنی صحافی سیمی، می‌توان از بغل یا از بالا دفترچه را سیمی کرد. صحافی سیمی ماندگاری بالاتری داشته و برگه‌ها به راحتی ورق می‌خورند.


طراحی و چاپ دفترچه یا کاغذ یادداشت در شبکه چاپ

شبکه چاپ، سفارش طراحی و چاپ دفترچه یا برگه یادداشت شما را با کیفیت بالا می‌پذیرد. گرافیست‌ها و طراحان شبکه چاپ، طراحی دفترچه یا برگه یادداشت شما را به صورت خلاقانه و حرفه‌ای انجام داده و سپس عملیات چاپ به وسیله به‌روزترین دستگاه‌ها صورت می‌گیرد. شبکه چاپ با بیش از 40 سال تجربه موفق در زمینه طراحی و چاپ خدمات گسترده‌ای را ارائه داده و محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می‌کند. برای اطلاع از خدمات و ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.