Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home1/shsetir1/public_html/includes/config.php on line 9
مقالات شبکه چاپ | مقاله ست اداری | طراحی ست اداری

مقالات شبکه چاپ

در این بخش میتوانید مقالات شبکه چاپ را مشاهده و مطالعه نمایید.

مقالات شبکه چاپ

در این بخش میتوانید مقالات شبکه چاپ را مشاهده و مطالعه نمایید.

لیست مقالات شبکه چاپ

شش نکته اصلی درطراحی ست اداری که باید حتما در نظر بگیرید

انتخاب نوشت‌افزار مناسب مانند کارت ویزیت و سربرگ، به مشتریان کسب و کار شما کمک می‌کند تا تصویر مناسبی نسبت به شرکت شما در ذهن خودشان ایجاد کنند. طراحی درست این لوازم می‌تواند نمایی از کیفیت کار شرکت شما را نشان دهد. بنابراین باید توجه داشته باشید که سربرگ و کارت ویزیت یک شرکت باید به گونه‌ای باشد که مشتریان بتوانند به راحتی شما را به خاطر بسپارند.

2018-01-25 13:02:55

ادامه مطلب


شش مورد کاربردی برای طراحی سربرگ خاص و زیبا

یک سربرگ زیبا می‌تواند نقش بسزایی در موفقیت برند شما ایفا کند. بین یک سربرگ ساده و یک سربرگ با طراحی خیره‌کننده و زیبا تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. یک سربرگ خوب می‌تواند یک فرصت و تبلیغ برای شرکت شما باشد. به طوری در نگاه اول می‌تواند در دل مشتریان شما جای خود را باز کند. در ادامه این مقاله با روش‌هایی برای طراحی سربرگ آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

2018-01-25 13:02:07

ادامه مطلب


شش نرم‌افزار رایگان برای انتخاب طیف رنگی

در توانایی‌های بصری، رنگ یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها به حساب می‌آید اما به عنوان یک طراح چگونه یک طیف رنگی بی‌نظیر برای طراحی‌های خود انتخاب کنیم؟ در ادامه قصد داریم نرم‌افزار‌هایی را معرفی کنیم که شما را در انتخاب رنگ دلخواهتان یاری خواهد کرد. اما این تمام ماجرا نیست خبر بهتر این است که تمام نرم‌افزار‌هایی که در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد رایگان هستند. در ادامه با بررسی این نرم‌افزار‌های کاربردی با ما همراه باشید.

2018-01-25 13:01:33

ادامه مطلب


مهمترین اطلاعاتی که باید در طراحی کارت هر کسب و کاری در نظر گرفته شود

پیش از اینکه شروع به طراحی کارت­ ویزیت کنید، باید بدانید مشتریان شما به چه اطلاعاتی نیاز دارند. در 10 سال گذشته استانداردهای کارت­های ویزیت به شدت تغییر کرده است. آدرس ایمیل جای فکس را گرفته است. به جای خطوط ثابت از تلفن همراه استفاده می­شود. رسانه­های اجتماعی در جامعه معمول شده­اند. با تمام این تغییرات، ما دقیقا همان چیزی را که باید در کارت­های ویزیت 2015 وارد کنید در اینجا به تحلیل بیان می­کنیم.

2018-01-25 12:59:24

ادامه مطلب