لیست مقالات شبکه چاپ

چرا کسب و کارها به ست اداری نیاز دارند؟

ست اداری عاملی برای انتقال دیدگاه حرفه ای صاحبان مشاغل به مشتریان آن هاست.

2023-05-06 12:32:05

ادامه مطلب


عوامل موثر در طراحی پوستر

طراحی پوستر گرچه قدمت طولانی داشته اما همچنان در بین ابزارهای نوین تبلیغاتی حرفی برای گفتن دارد

2022-11-03 11:38:40

ادامه مطلب


سربرگ چیست؟

در تمام ادارات و شرکت‌ها جهت انجام امور اداری و رسمی از ست اداری به‌ویژه سربرگ استفاده می‌شود.

2022-10-20 14:10:18

ادامه مطلب


ست اداری چه کاربردهایی دارد؟

ست اداری از کنار هم قرار گرفتن مجموعه ای که شامل کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه و غیره است، تشکیل می شود. مجموعه ست اداری علی رغم اینکه مانند یک خانواده در کنار هم هستند، هر کدام کاربرد جداگانه ای داشته و در انجام تبلیغات نقش بسزایی دارند. یکی از مهم ترین کاربردهای ست اداری در انواع شرکت های خصوصی، دولتی و همچنین سازمان های مختلف، انجام امور تبلیغاتی و مکاتبه ای است.

2022-06-19 15:26:41

ادامه مطلب


اصول طراحی سربرگ

طراحی سربرگ یکی از الزاماتیست که یک صاحب کسب و کار باید به آن توجه بسیاری داشته باشد. چرا که طراحی سربرگ حرفه ای می تواند وجهه ی شما در دنیای مشاغل امروزی را رنگ و لعاب تازه ای ببخشد و صدالبته طراحی ناشیانه و غیر حرفه ای آن می تواند شما را چندین پله از رقبایتان عقب بیندازد. پس چنانچه هویت، دیسیپلین و قدرت تبلیغات برای شما مهم است، طراحی سربرگ را جدی گرفته و اصولی را که ما به شما یاد می دهیم، دقیق و باحوصله مطالعه نموده و در جهت تحقق آن، قدم بردارید. اکنون برای احترام به شمایی که برای یادگیری و آموزش طراحی سربرگ یا برای آشنایی با قیمت طراحی سربرگ در اینجا حضور پیدا کرده اید، موضوعات حاشیه ای را کنار گذاشته و سریعا به اصل مطلب اشاره خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

2022-06-18 14:07:21

ادامه مطلب


طراحی ست اداری خلاقانه و شیک

ست اداری برای شمایی که صاحب کسب ¬و کار هستید و می¬خواهید توجه مشتری و مخاطب را به خود معطوف نمایید، بسیار حائز اهمیت خواهد بود. دلیلش این است که شما با داشتن ست اداری، شخصیت قابل توجهی به برند خود می ¬دهید که می ¬تواند به برتری شما نسبت به رقیبانتان کمک بسزایی نماید.

2021-06-15 01:15:55

ادامه مطلب


اهمیت ست اداری در برندسازی چاپ

ست اداری جزو آن دسته از تجهیزاتی است که باید لازمه ی کارتان قرار داده تا بتوانید در نگاه مشتریان به عنوان یک برند شناخته شوید. یک ست اداری شیک در دفتر کارتان، نشانه شخصیت و هویت شغلیتان خواهد بود.برای آنکه با اهمیت ست های اداری و اجزای آن بیشتر آشنا شوید

2020-07-24 16:11:29

ادامه مطلب


اقلام ست اداری و اجزای آن شامل چیست ؟

طراحی و چاپ ست اداری شامل اقلام فراوانی است که ما به تعدادی از اجزای آنها در این مطلب اشاره می‌کنیم: کارت ویزیت؛ سربرگ A4 و A5 پاکت A4 و A5 پاکت نامه (ملخی) پاکت "CD" یادداشت فولدر یا پوشه ، اسناد ارتباطی داخلی قبوض، پرداخت، ورودی،خروجی

2020-02-21 16:18:40

ادامه مطلب


شش نکته اصلی درطراحی ست اداری که باید حتما در نظر بگیرید

انتخاب نوشت‌افزار مناسب مانند کارت ویزیت و سربرگ، به مشتریان کسب و کار شما کمک می‌کند تا تصویر مناسبی نسبت به شرکت شما در ذهن خودشان ایجاد کنند. طراحی درست این لوازم می‌تواند نمایی از کیفیت کار شرکت شما را نشان دهد. بنابراین باید توجه داشته باشید که سربرگ و کارت ویزیت یک شرکت باید به گونه‌ای باشد که مشتریان بتوانند به راحتی شما را به خاطر بسپارند.

2018-01-25 13:02:55

ادامه مطلب


شش مورد کاربردی برای طراحی سربرگ خاص و زیبا

یک سربرگ زیبا می‌تواند نقش بسزایی در موفقیت برند شما ایفا کند. بین یک سربرگ ساده و یک سربرگ با طراحی خیره‌کننده و زیبا تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. یک سربرگ خوب می‌تواند یک فرصت و تبلیغ برای شرکت شما باشد. به طوری در نگاه اول می‌تواند در دل مشتریان شما جای خود را باز کند. در ادامه این مقاله با روش‌هایی برای طراحی سربرگ آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

2018-01-25 13:02:07

ادامه مطلب


شش نرم‌افزار رایگان برای انتخاب طیف رنگی

در توانایی‌های بصری، رنگ یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها به حساب می‌آید اما به عنوان یک طراح چگونه یک طیف رنگی بی‌نظیر برای طراحی‌های خود انتخاب کنیم؟ در ادامه قصد داریم نرم‌افزار‌هایی را معرفی کنیم که شما را در انتخاب رنگ دلخواهتان یاری خواهد کرد. اما این تمام ماجرا نیست خبر بهتر این است که تمام نرم‌افزار‌هایی که در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد رایگان هستند. در ادامه با بررسی این نرم‌افزار‌های کاربردی با ما همراه باشید.

2018-01-25 13:01:33

ادامه مطلب


مهمترین اطلاعاتی که باید در طراحی کارت هر کسب و کاری در نظر گرفته شود

پیش از اینکه شروع به طراحی کارت­ ویزیت کنید، باید بدانید مشتریان شما به چه اطلاعاتی نیاز دارند. در 10 سال گذشته استانداردهای کارت­های ویزیت به شدت تغییر کرده است. آدرس ایمیل جای فکس را گرفته است. به جای خطوط ثابت از تلفن همراه استفاده می­شود. رسانه­های اجتماعی در جامعه معمول شده­اند. با تمام این تغییرات، ما دقیقا همان چیزی را که باید در کارت­های ویزیت 2015 وارد کنید در اینجا به تحلیل بیان می­کنیم.

2018-01-25 12:59:24

ادامه مطلب